Aşağı Kaydır

Biz Kimiz

Mita Branda Hakkında

20 yıllık tecrübemiz ile lojistik sektörüne hizmet veriyoruz.

Bahane Değil, Çözüm Üretiyoruz

Mita Branda 1997 yılında branda sektöründe hizmet verecek kadrosunu oluşturarak açılmıştır. Sektörde büyük firmalar arasında en iyi yeri edinmek üzere Mita Branda olarak İmalat - Logo - Montaj ekibi, Mita Copy Center olarak da dijital baskı ve tasarım ekibi ile kaliteden ödün vermeden 60 kişilik kadrosuyla "en kısa sürede en iyi hizmet" felsefesini ilke edinmiştir.

Çünkü her şeyden önce; "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz"

Başarımızın tek ve yegane sebebi bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.MİTA ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Belki hiçbir web tasarım ya da reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım yapıyoruz.Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."

Diğer firmalardan farklı olarak;kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm meslektaşlarımızın yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekiplere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, projeleri yürütürken “bahaneler” değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğimiz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarımız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Mita’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda farkımızı sizde fark edeceksiniz.Deneyimli ekibimizle sizleri de MİTA ailesine katılmaya davet ediyoruz.

İsmail BAYRAM

01.

Kalite ve İSG Politikamız

20 yıllık tecrübemiz ile lojistik sektörüne hizmet veriyoruz.

0.1. Kalite ve İSG yönetim sisteminin gereklerine sürekli uymak ve etkinliği iyileştirmek,

0.2. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli şekilde oluşturmak, uygulanabilir şartları yerine getirmek,

0.3. Verimliliği sağlamak,

0.4. Çalışan ve çalışan temsilcilerine danışma ve onların katılımını sağlama,

0.5. Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,

0.5. Kalıcı müşteriler edinmek,

0.6. İş güvenliği ile ilgili yasal ve diğer şartlara uymak,

0.7. Tehlikeleri ortadan kaldırmak ve İSG risklerini azaltmak.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

02.